Умови використання послуг

Умови використання послуг

 
Загальні умови і постанови на сайті www.trucks-sale.co.uk


Ці загальні постанови і умови направлені у визначення модальності за твердженням компанії trucks-sale.co.uk яка пропонує своїм клієнтам (приватним особам або професіоналам) вигідне обслуговування Оголошень через інтернет.
Послуги запропоновані на www.trucks-sale.co.uk перебувають на дістрібьюциі і консультаціях систематичної реклами (оголошення для Автомобілів, оголошення для Важких транспортних засобів, корисні оголошення, оголошення запасних частин...). Використовуючи ці послуги ви приймаєте Загальні Постанови і Умови Використання.

Наші умови присвячені особам юридично здібним до підписання контрактів. В разі порушення або байдужості Користувача до даних Умов trucks-sale.co.uk має право відхилювати Доступ до даних служб.


Моделювання реклами на trucks-sale.co.uk

Кожна особа, яка має правоздатність, щоб укласти контракт, може рекламувати на  www.trucks-sale.co.uk. Користувач може безпосередньо посилати свої оголошення на наш веб-сервер сайт. Оголошення буде затверджено після прийому у вас оплати.
Якщо оплати не відбувається протягом 10 днів, ваше оголошення буде автоматично видалено. Користувач взнає що обслуговування починається Відразу після затвердження оголошення, воно не може бути затягнуте за твердженням статті L121-20-2 коди вжитку . Trucks-sale.co.uk може змінювати оголошення тексту, змінюючи сенс, щоб зробити його ясніше і зрозуміліше за аудиторію.

Ціни  систематичної  реклами 

За цінами ми працюємо одиницями. Ви можете купувати стільки одиниць скільки побажаєте, єдине правило, в день ви можете давати лише одне оголошення! Оплата за рекламу виробляється кредитною карткою або банківським переказом. Оплата на публікацію реклами в базах даних має бути Заздалегідь, перш ніж опубліковуватиметься оголошення.

В разі неправільного  вживання

trucks-sale.co.uk робить наступні заходи якщо користувач порушив Законодавчі положення, права третьої сторони або Справжніх Загальних Постанов і Умов використання (GTCU), або якщо trucks-sale.co.uk має будь-який інший Законний інтерес (зокрема у разі несплати):
  • Видалити рекламу і її вміст
  • Дати запобігання користувачам
  • Обмежити користування annonce-camion, веб-сервер сайту
  • Блокувати користувачів на обмежений період часу
  • Остаточно зупиняти роботу користувача 
                   Відповідальність за вміст реклами  
                                         
Виключно користувач відповідальний за вміст реклами. trucks-sale.co.uk не розглядає оголошення в плані коректності і закінченості. trucks-sale.co.uk не гарантує коректність і законченость реклами.

trucks-sale.co.uk виключає всі гарантії і зобов'язання, що є результатом факту, який в угоді продажу, ініціювали або закінчилися на підставі www.trucks-sale.co.uk

Користувач робить зобов'язання НЕ поміщати в продаж пошкоджені транспортні засоби або частини.
Що стосується фотографії хорошої ілюстрації оголошення, Користувач гарантує Чесну корисність оголошенню, і не вводить в оману суспільне право Доступу до особистої інформації
Згідно із законом від 6 січня 1978 року, Користувачу повідомляють, що дані з особистою інформацією, необхідні для використання обслуговування. Ця інформація, головним чином призначена для trucks-sale.co.uk. Користувач отримує вигоду з права доступу, від виправлення і від опозиції передачі цих даних.


Умови використання послуг


wordpress stat